Ośrodki na zielone szkoły. Relaks Międzybrodzie to zawsze dobry wybór!

Zielone szkoły wcale nie są reliktem zamierzchłych czasów. To wciąż bardzo popularny sposób na zapewnienie młodym ludziom odskoczni od szkolnej rzeczywistości i okazji do naładowania baterii czy to pomiędzy semestrami, czy tuż przed wystawieniem ocen końcowych, kiedy trzeba się szczególnie mocno „spiąć”. Rozglądając się za ośrodkami na zielone szkoły warto zwrócić baczną uwagę na takie kwestie, jak standard noclegowy, zaplecze sportowo-rekreacyjne oraz lokalizacja. Pod każdym z tych względów wyróżnia się ośrodek wypoczynkowy Relaks Międzybrodzie. Przekonaj się, że zielona szkoła w naszym ośrodku będzie strzałem w dziesiątkę.

Piękna i nieoczywista destynacja

OW Relaks Międzybrodzie to ośrodek na zieloną szkołę zlokalizowany w Międzybrodziu Żywieckim, pięknej miejscowości położonej około 15 kilometrów od Żywca, nad brzegiem Jeziora Międzybrodzkiego i na zboczu Góry Żar.

Fantastyczna okolica stwarza idealne warunki do aktywnego wypoczynku, uprawiania sportów wodnych na jeziorze czy trekkingu po Beskidzie Małym. Jeśli celem organizacji zielonej szkoły jest zapewnienie młodym ludziom dużej dawki ruchu i okazji do spędzania czasu na świeżym powietrzu, to trudno o lepszy wybór.

Pełne zaplecze sportowo-rekreacyjne

Na terenie naszego ośrodka znajduje się wszystko, co potrzebne do zorganizowania udanej zielonej szkoły, bez ryzyka znudzenia u młodych ludzi. Zapewniamy m.in.:

  • Boisko wielofunkcyjne do koszykówki i siatkówki;
  • Boisko rekreacyjne do piłki nożnej;
  • Baseny letnie;
  • Sale wykładowe (świetlicowe i zajęciowe);
  • Nowoczesne urządzenia animacyjne;

Standard jak w dobrym hotelu

Najlepsze ośrodki na zielone szkoły, takie jak OW Relaks Międzybrodzie, zapewniają bardzo wysoki standard pobytu. To już nie te czasy, gdy młodzi ludzie akceptowali każde warunki, byle tylko móc wyjechać na szkolną wycieczkę w jakieś atrakcyjne miejsce.

Dziś młodzież, przyzwyczajona do pobytów w dobrych hotelach czy pensjonatach z rodzicami, oczekuje tego samego po wyjazdach organizowanych przez szkoły. W OW Relaks Międzybrodzie doskonale to rozumiemy. Jesteśmy jednym z nielicznych ośrodków w kraju, który specjalizując się w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży zapewnia swoim gościom hotelowy standard pobytu.

Komfortowe pokoje z łazienkami, nowoczesne zaplecze sanitarne i gastronomiczne, zadbany teren kompleksu, najwyższy poziom bezpieczeństwa – to jedne z kluczowych atutów naszej oferty.

Zdrowe, smaczne posiłki

Wybierając ośrodek na zieloną szkołę należy oczywiście sprawdzić, czy zapewnia on pełne wyżywienie swoim gościom. W OW Relaks Międzybrodzie przykładamy do tego dużą wagę, wiedząc, że młodzi ludzie muszą się dobrze odżywiać, a wielu z nich ma też specjalne potrzeby w tym zakresie – przede wszystkim alergicy.

Naszym gościom serwujemy smaczne, pełnowartościowe posiłki, przygotowywane ze świeżych produktów.

Doświadczenie w obsłudze grup zorganizowanych

Choć wiele ośrodków wypoczynkowych deklaruje gotowość do przyjmowania wycieczek szkolnych i zielonych szkół, to jednak warto wiedzieć, że jest to zupełnie inny rodzaj turystyki. Tutaj niezbędne jest doświadczenie w organizacji takiego wypoczynku, zgodnie z oczekiwaniami placówek oświatowych, m.in. w zakresie dostępności sali zajęciowych.

OW Relaks Międzybrodzie to ośrodek zaprojektowany i stworzony ściśle pod kątem turystyki dziecięcej i młodzieżowej. Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze grup zorganizowanych, ciesząc się doskonałą opinią wśród dyrektorów placówek oświatowych, właścicieli szkół językowych, szkół tańca, młodzieżowych klubów sportowych etc.

Najlepszy ośrodek na zieloną szkołę? Zapraszamy do Międzybrodzia Żywieckiego!

OW Relaks Międzybrodzie zaprasza do rezerwowania pobytów w ramach zielonej szkoły czy wycieczek szkolnych. Mamy jeszcze wolne terminy! Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu – przygotujemy dla Ciebie indywidualną, bardzo atrakcyjną ofertę.

Przypominamy również, że jesteśmy ośrodkiem całorocznym, organizując zielone szkoły także w sezonie zimowym – m.in. dysponujemy wyciągiem narciarskim, dzięki czemu można połączyć szkolny wyjazd z np. nauką jazdy na nartach.