Relaks Międzybrodzie: trudno o lepsze miejsce na wycieczkę szkolną

Wycieczki szkolne to świetny sposób na zapewnienie młodym ludziom chwili oddechu od nauki, zintegrowanie klasy oraz zacieśnienie relacji ucznia ze szkołą. Wielu dyrektorów i wychowawców doskonale to rozumie, regularnie szukając atrakcyjnych miejsc, w których można zorganizować taki krótki wyjazd. Oczywiście zapraszamy do ośrodka wypoczynkowego Relaks Międzybrodzie, stworzonego z myślą o zapewnieniu komfortowego pobytu dzieciom i młodzieży. Oto kilka powodów, które decydują o tym, że Relaks Międzybrodzie jest idealnym miejscem na wycieczkę szkolną.

Wspaniała lokalizacja

Ośrodek Relaks Międzybrodzie mieści się w Międzybrodziu Żywieckim, około 15 kilometrów od Żywca, nad brzegiem Jeziora Międzybrodzkiego i u podnóża Góry Żar. To piękna, a przy tym niesztampowa lokalizacja. Jeśli celem wycieczki jest pokazanie młodym ludziom nowych miejsc i umożliwienie im odkrycia nieoczywistych kierunków turystycznych, to wyjazd na Śląsk jest doskonałym rozwiązaniem.

Bliskość natury

Wycieczki szkolne z reguły są wyjazdami kilkudniowymi, podczas których warto zapewnić młodym ludziom odskocznię od codziennych obowiązków, nauki, a przy tym stworzyć im warunki do odpoczynku od elektroniki. Nie ma na to lepszego sposobu, niż zorganizowanie wycieczki do miejsca atrakcyjnego pod względem przyrodniczym.

Relaks Międzybrodzie to ośrodek położony w bliskim sąsiedztwie dziewiczej natury, co sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Podczas wycieczki można zorganizować wyjścia na szlak w okoliczny Beskid Mały, uprawiać sporty wodne na Jeziorze Międzybrodzkim, jeździć na rowerach etc.

Czas spędzony na świeżym powietrzu jest bezcenny, zwłaszcza z punktu widzenia młodych ludzi, którzy większą część roku spędzają w szkolnej ławce, przy biurku w pokoju, na zajęciach dodatkowych i – niestety – z telefonem w ręku.

Komfortowe pokoje, wysoki standard pobytu

Ośrodek Relaks Międzybrodzie wpisuje się w oczekiwania współczesnej młodzieży, która ma coraz wyższe wymagania odnośnie do własnego komfortu. Nasz obiekt został urządzony w standardzie hotelowym, oferując m.in. bardzo wygodne pokoje z łazienkami, nowoczesne zaplecze rozrywkowo-sportowe oraz zadbany teren zewnętrzny.

Nieprzypadkowo jesteśmy chętnie wybieranym miejscem na wycieczki szkolne przez szkoły (w tym prywatne), które zwracają baczną uwagę właśnie na komfort pobytu.

To warto o nas wiedzieć

Ośrodek Relaks Międzybrodzie w ciągu roku gości około 4000 dzieci, co najlepiej obrazuje popularność naszego obiektu wśród organizatorów turystyki dziecięcej i młodzieżowej.

Fantastyczna baza sportowa

Wybierając miejsce na wycieczkę szkolną warto brać pod uwagę to, czy młodzi ludzie nie będą narzekać na nudę. W Relaks Międzybrodzie nie ma o tym mowy. Dla naszych gości przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną bazę sportową i rozrywkową.

Do dyspozycji uczniów są m.in.:

  • Boisko wielofunkcyjne do koszykówki i siatkówki;
  • Boisko rekreacyjne do piłki nożnej;
  • Fantastyczne baseny letnie;
  • Sale wykładowe świetlicowe i zajęciowe;
  • Urządzenia animacyjne;

Czy wiesz, że…

Nasz ośrodek wypoczynkowy jest czynny przez cały rok i zaprasza również na zimowe wycieczki szkolne? W sezonie zimowym udostępniamy m.in. atrakcyjny wyciąg narciarski.

Wycieczka szkolna? Zapraszamy do Międzybrodzia Żywieckiego!

Wszystkie zaprezentowane argumenty decydują o tym, że Relaks Międzybrodzie to idealne miejsce na wycieczkę szkolną, o czym każdego roku przekonują się setki młodych ludzi i wychowawców. Warto również podkreślić, że samo Międzybrodzie Żywieckie jest wyjątkowo atrakcyjną destynacją z punktu widzenia walorów turystycznych – można np. wybrać się na wycieczkę do Żywca.

Co ważne, nasz ośrodek jest bardzo dobrzee skomunikowany z większością regionów. Szybko, wygodnie i bezpiecznie można dojechać do nas np. z Wrocławia, Katowic, Krakowa, Warszawy, Łodzi, a nawet odleglejszych miejscowości.

Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i do rezerwowania pobytów w ramach czy to wycieczek szkolnych, zielonych szkół czy pełnych turnusów kolonijnych.