Wycieczka klasowa. 5 powodów, by spędzić ją w OW Relaks Międzybrodzie

Wycieczki klasowe to szkolny standard. Chyba każdy choć raz był na takiej wycieczce w czasie swojej uczniowskiej „kariery”. Dziś młodzi ludzie bardzo często mogą liczyć na naprawdę atrakcyjne wypady, nie tylko w bezpośrednim regionie, ale też do znacznie bardziej oddalonych miejsc. Szkołom zależy na tym, aby stworzyć uczniom warunki do wypoczynku, integracji i kontaktu z przyrodą. W te oczekiwania idealnie wpisuje się ośrodek wypoczynkowy Relaks Międzybrodzie. Wycieczka szkolna do Międzybrodzia Żywieckiego to gwarancja, że młodzież wróci z niej zachwycona i z solidnie naładowanymi bateriami. Oto 5 powodów, aby taki wyjazd zorganizować właśnie w naszym kompleksie wypoczynkowym.

Piękne położenie

Asem w rękawie naszego ośrodka wypoczynkowego bez wątpienia jest lokalizacja. Planując zorganizowanie wycieczki klasowej do nieoczywistego miejsca, w którym młodzież z dużym prawdopodobieństwem wcześniej nie była, warto rozważyć Międzybrodzie Żywieckie.

Ta urokliwa miejscowość na Śląsku, położona około 15 kilometrów od Żywca, zachwyca już od pierwszego kontaktu. Relaks Międzybrodzie jest ośrodkiem położonym w wyjątkowo urokliwym miejscu, ponieważ tuż nad brzegiem Jeziora Międzybrodzkiego i u podnóża Góry Żar. Jedno jest pewne: pięknych widoków u nas nie brakuje.

Mnóstwo sposobów spędzania wolnego czasu

Wycieczka szkolna powinna sprzyjać aktywności na świeżym powietrzu – w końcu młodzi ludzie spędzają bardzo dużo czasu w zamkniętych pomieszczeniach, czy to na nauce, czy z telefonami w ręku. Jest to dobry argument za tym, aby na miejsce wycieczki wybrać ośrodek położony blisko natury, który stwarza warunki do aktywnego wypoczynku.

Pod tym względem OW Relaks Międzybrodzie jest wręcz idealnym wyborem. Z naszego ośrodka można się wybrać np. na trekking po Beskidzie Małym, wycieczkę rowerową, uprawiać sporty wodne na jeziorze czy korzystać z naszej bogatej infrastruktury.

Imponujące zaplecze sportowe i rozrywkowe

Do dyspozycji młodych ludzi oddajemy m.in.:

  • Boisko wielofunkcyjne do koszykówki i siatkówki;
  • Boisko rekreacyjne do piłki nożnej;
  • Baseny letnie;
  • Sale wykładowe (świetlicowe i zajęciowe);
  • Różnego rodzaju urządzenia animacyjne;

Wszystko to sprawia, że podczas wycieczki szkolnej w ośrodku wypoczynkowym Relaks Międzybrodzie nie ma miejsca na nudę. Tak bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne sprzyja również integracji klasowej, co jest szczególnie ważne na początku nowego roku szkolnego.

Bardzo wysoki standard pobytu

Ważnym atutem naszego ośrodka jest to, że gwarantujemy hotelowy standard pobytu. Młodzi ludzie na pewno nie będą narzekać na niski komfort – wprost przeciwnie, będą zachwyceni jakością pokoi, łazienek oraz całego zaplecza i otoczenia ośrodka.

Kompleksowa organizacja

Szkoły nie zawsze mają możliwość, aby w 100% zorganizować kilkudniowy wyjazd dla swoich uczniów – chociażby z braku czasu czy doświadczenia. W takiej sytuacji warto zainteresować się naszą ofertą kompleksowej organizacji pobytu, którą kierujemy m.in. do placówek oświatowych, szkół językowych, klubów sportowych itp.

W ramach tej oferty zapewniamy zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym Relaks Międzybrodzie, pełne wyżywienie, które obejmuje wysokiej jakości posiłki z urozmaiconym menu, w tym dostosowanym do potrzeb alergików, opiekę doświadczonych opiekunów i animatorów, program wycieczki oraz możliwość dołączenia zajęć tematycznych, jak np. zajęcia sportowe czy nauka języka obcego.

Zapraszamy na wycieczkę szkolną do Międzybrodzia Żywieckiego!

Wycieczka szkolna w ośrodku wypoczynkowym Relaks Międzybrodzie to zawsze dobry pomysł, o czym świadczą znakomite opinie naszych dotychczasowych gości – a przypomnijmy, że rocznie zapewniamy fantastyczny czas około 4000 dzieci.

Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i wysyłania zapytań o wolne terminy. Nasz ośrodek jest czynny przez cały rok, również zimą, dlatego fajnym pomysłem może być połączenie wycieczki szkolnej z np. nauką jazdy na nartach – do dyspozycji naszych gości oddajemy wyciąg narciarski, idealny na początek przygody z narciarstwem.