Wycieczka szkolna 2-3 dniowa. Skorzystaj z naszego gotowego planu

Jesteś dyrektorem, nauczycielem, właścicielem prywatnej szkoły językowej, szkoły tańca itp. i chcesz zorganizować atrakcyjną wycieczkę dla swoich uczniów? Na początek zastanów się nad wyborem odpowiedniego miejsca, najlepiej takiego, które nie trąci sztampą i pozytywnie zaskoczy Twoich podopiecznych. Oczywiście zapraszamy do OW Relaks Międzybrodzie w Międzybrodziu Żywieckim. Jesteśmy idealnym miejscem na zorganizowanie np. 2-3 dniowej wycieczki szkolnej, o czym możesz się przekonać zaglądając do innych artykułów i zapoznając się z ofertą naszego ośrodka.

Tym razem mamy dla Ciebie konkret, czyli gotowy plan organizacji krótkiej wycieczki szkolnej w Międzybrodziu Żywieckim. Skorzystasz?

Sport, sport i jeszcze więcej sportu

OW Relaks Międzybrodzie to idealne miejsce na aktywną wycieczkę szkolną, nawet tylko 2-3 dniową. Zapewniamy atrakcyjne, nowoczesne i doskonale wyposażone zaplecze sportowe, które sprzyja np. organizowaniu zawodów klasowych, co zawsze ma pozytywny wpływ na integrację młodych ludzi.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy m.in. boisko wielofunkcyjne do koszykówki i siatkówki czy boisko rekreacyjne do piłki nożnej, a także doskonale utrzymany teren zielony. W planie wycieczki warto więc przewidzieć sporo czasu na aktywność na świeżym powietrzu.

Kąpiele w basenach letnich

Wielką atrakcją naszego ośrodka wypoczynkowego są baseny letnie, w których młodzi ludzie mogą się wyszaleć przy dobrej pogodzie. Jeśli planujesz zorganizowanie wycieczki szkolnej późną wiosną czy w ciepłym wrześniu, to uprzedź uczniów, aby spakowali ręczniki i stroje kąpielowe.

Sporty wodne na Jeziorze Międzybrodzkim

Dobrym powodem, aby na wycieczkę szkolną wybrać się właśnie do Międzybrodzia Żywieckiego, jest bajeczne Jezioro Międzybrodzkie. Ten przepięknie położony akwen stwarza idealne warunki do uprawiania sportów wodnych czy po prostu do plażowania. W programie wycieczki szkolnej warto uwzględnić czas spędzony na oraz nad jeziorem – podkreślmy, że OW Relaks Międzybrodzie znajduje się nad samym brzegiem tego akwenu.

Trekking po Beskidzie Małym

2-3 dniowa wycieczka szkolna może być bardzo dobrą okazją do rozruszania uczniów, którzy na co dzień mnóstwo czasu spędzają w ławkach, przy biurku, a wolny czas spędzają poświęcają głównie urządzeniom elektronicznym.

Pobyt w naszym ośrodku warto połączyć z niezbyt wymagającym trekkingiem po urokliwym Beskidzie Małym oraz oczywiście zwiedzaniem okolicy – a jest co zwiedzać, by wymienić tylko zabytki pobliskiego Żywca czy np. forty z czasów II Wojny Światowej w Węgierskiej Górce.  

Na 2-3 dniową wycieczkę szkolną zapraszamy do OW Relaks Międzybrodzie

Nasz ośrodek wypoczynkowy to doskonały wybór dla szkół, które chcą zapewnić swoim uczniom bardzo dobre warunki pobytu, a przy tym zaproponować im wyjazd w nieoczywiste miejsce, dopiero odkrywane przez masową turystykę, zachwycające bajecznymi okolicznościami przyrody.

Wycieczki szkolne (w tym 3 dniowe i 2 dniowe) w OW Relaks Międzybrodzie to gwarancja:

  • Aktywnego wypoczynku zarówno na terenie ośrodka, jak i poza nim;
  • Zwiedzenia wciąż nieodkrytego przez masową turystykę regionu Polski;
  • Odciągnięcia młodych ludzi od urządzeń elektronicznych;
  • Spędzania dużej ilości czasu w grupie, na uprawianiu sportu, pływaniu, grach zespołowych i innych aktywnościach, które mają wysoki walor integracyjny;
  • Komfortowego pobytu w ośrodku o standardzie hotelowym;

OW Relaks Międzybrodzie ma ponad 10-letnie doświadczenie w obsłudze grup zorganizowanych, specjalizując się w przyjmowaniu wycieczek szkolnych, zielonych szkół, kolonii czy obozów – również w sezonie zimowym, kiedy to udostępniamy naszym gościom wyciąg narciarski, idealny do nauki jazdy na nartach czy snowboardzie.

Zapraszamy do współpracy nie tylko szkoły publiczne i prywatne, ale także organizatorów turystyki dziecięcej i młodzieżowej, szkoły językowe, szkoły tańca itd. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną, niezobowiązującą ofertę pobytu w naszym ośrodku w preferowanym terminie.