Wycieczki dla szkół w OW Relaks Międzybrodzie. Dlaczego dyrektorzy tak chętnie wybierają nasz ośrodek?

W Polsce nie brakuje ośrodków wypoczynkowych specjalizujących się w organizacji turystyki dziecięcej i młodzieżowej. Jednym z najchętniej wybieranych jest OW Relaks Międzybrodzie w Międzybrodziu Żywieckim. Nasz kompleks w ciągu roku gości średnio około 4000 młodych ludzi, w tym uczestników wycieczek szkolnych. Jesteśmy znakomicie ocenianym ośrodkiem przez dyrektorów placówek oświatowych, szkół językowych, klubów sportowych etc., gwarantując organizację wycieczek dla szkół na najwyższym poziomie. Poznaj główne atuty oferty OW Relaks Międzybrodzie.

Urokliwe Międzybrodzie Żywieckie

Relaks Międzybrodzie to nowoczesny ośrodek zlokalizowany w przepięknym Międzybrodziu Żywieckim na Śląsku, około 15 kilometrów od Żywca, nad brzegiem Jeziora Międzybrodzkiego i na południowym zboczu Góry Żar.

Okolica jest niezwykle urokliwa, sprzyjając czy to pieszym wędrówkom po Beskidzie Małym, czy uprawianiu sportów wodnych na jeziorze, a także zwiedzaniu wciąż nieodkrytego przez masową turystykę regionu.

Atrakcyjne, bezpieczne zaplecze sportowo-rozrywkowe

Ważnym powodem, dla którego cieszymy się tak dobrą opinią wśród dyrektorów organizujących wycieczki dla szkół w naszym ośrodku, jest znakomite zaplecze, przede wszystkim sportowe i rekreacyjne.

Młodzi ludzie podczas wycieczki mogą korzystać z takich atrakcji, jak:

  • Boisko wielofunkcyjne do koszykówki i siatkówki;
  • Boisko rekreacyjne do piłki nożnej;
  • Baseny letnie;
  • Sale wykładowe (świetlicowe i zajęciowe);
  • Różnego rodzaju urządzenia animacyjne;

Pewne jest zatem, że nikt nie będzie narzekać na nudę. Tak bogate zaplecze sprzyja spędzaniu dużej ilości czasu na świeżym powietrzu, w sposób aktywny, co ma też pozytywny wpływ na integrację grupy.

Komfortowy ośrodek o standardzie hotelowym

Wycieczki dla szkół organizowane w trzeciej dekadzie XXI wieku znacząco różnią się od tych, jakie pamiętamy chociażby z lat 90. Dziś młodzi ludzie oraz ich rodzice oczekują znacznie wyższego standardu pobytu. OW Relaks Międzybrodzie wychodzi temu naprzeciw.

Jesteśmy jednym z nielicznych ośrodków wypoczynkowych zorientowanych na kolonie i wycieczki szkolne, które oferują pobyt w standardzie hotelowym. Komfortowe pokoje z łazienkami, nowoczesne zaplecze, pięknie utrzymane tereny zielone, oczywiście maksymalne bezpieczeństwo – to wyjątkowo mocne strony naszej oferty kierowanej m.in. do placówek oświatowych.

Opcja kompleksowej organizacji wycieczek dla szkół

OW Relaks Międzybrodzie może odciążyć dyrektorów czy wychowawców w organizacji wyjazdu dla uczniów. Oferujemy kompleksową organizację krótszych i dłuższych pobytów w naszym ośrodku, zapewniając m.in.:

  • Zakwaterowanie w naszym komfortowym kompleksie;
  • Pełne wyżywienie, które obejmuje wysokiej jakości posiłki, urozmaicone menu, w tym dla alergików;
  • Opiekę doświadczonych opiekunów i animatorów;
  • Opracowanie szczegółowego programu wycieczki szkolnej;
  • Możliwość dołączenia zajęć tematycznych, takich jak np. nauka języków obcych czy zajęcia sportowe i integracyjne;

Jeśli chcesz mieć pewność, że wycieczka szkolna będzie udana, bezpieczna, a każdy jej szczegół dopięty na ostatni guzik, to OW Relaks Międzybrodzie jest do Twojej dyspozycji.

Wycieczki również w sezonie zimowym

Relaks Międzybrodzie to całoroczny ośrodek wypoczynkowy, co jest bardzo dobrą informacją dla dyrektorów czy wychowawców planujących zorganizowanie wycieczki szkolnej poza standardowym sezonem (czyli jesienią lub wiosną).

Jeśli rozważasz zaproponowanie uczniom wycieczki zimowej, na przykład w okresie ferii, to będzie nam bardzo miło gościć Was w Międzybrodziu Żywieckim. Z myślą o zimowych pobytach zapewniamy m.in. wyciąg narciarski, co stwarza idealne warunki do zorganizowania np. wycieczki połączonej z nauką jazdy na nartach.

Na wycieczki dla szkół zapraszamy do Międzybrodzia Żywieckiego

Wiesz już, dlaczego warto zorganizować wycieczkę szkolną w ośrodku wypoczynkowym Relaks Międzybrodzie. Mamy jeszcze wolne terminy, dlatego już teraz skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną, bardzo atrakcyjną ofertę.