Ośrodek kolonijny z basenem? Sprawdź, dlaczego warto mieć go w swojej ofercie

Każdy organizator wypoczynku dzieci i młodzieży wie, że na przestrzeni ostatnich lat diametralnie zmieniły się oczekiwania młodych ludzi i ich rodziców względem standardu ośrodków kolonijnych. Dziś nie wystarczy już tylko, aby taki ośrodek był położony w pięknym, turystycznym miejscu. Ważne jest również jego zaplecze, dobra baza noclegowa oraz dostępność różnych atrakcji. Mając taki ośrodek w swojej ofercie można przyciągnąć znacznie więcej chętnych i tym samym zwiększyć sprzedaż imprez wakacyjnych czy feryjnych.

Hitem oferty każdego organizatora z pewnością będzie ośrodek kolonijny z basenem, taki jak OW Relaks Międzybrodzie w Międzybrodziu Żywieckim, o czym przekonujemy w naszym poradniku.

Super atrakcja dla kolonistów

Już sam fakt, że na terenie ośrodka kolonijnego znajduje się basen, jest wystarczającym powodem, by wybrać imprezę wakacyjną organizowaną właśnie w tym miejscu. Obowiązuje tutaj dokładnie taka sama zasada, jak przy wyborze hoteli i pensjonatów na rodzinny urlop czy weekendowy wyjazd – większość z nas szuka dziś obiektów z basenem, który stanowi atrakcję samą w sobie.

Możliwość aktywnego spędzania czasu

Basen to nie tylko gwarancja komfortowego wypoczynku, ale również sposób na to, aby zachęcić młodych ludzi do aktywności i oderwania się do urządzeń elektronicznych. Mając do dyspozycji basen, najlepiej zewnętrzny, młodzież będzie spędzać więcej czasu aktywnie, w grupie, uprawiając sporty wodne czy po prostu szalejąc w wodzie. Jest to doskonały przepis na prawdziwy wypoczynek po trudach roku szkolnego.

Podgrzewany basen? Idealny sposób na niepogodę

Szukając ośrodków kolonijnych z basenem warto rozejrzeć się za takim, który oferuje podgrzewany basen zewnętrzny. W Polsce, przy niepewnej pogodzie, jest to ogromne udogodnienie, ponieważ pozwala kolonistom i obozowiczom korzystać z basenu nawet w czasie ochłodzenia.

Ważny argument przemawiający za wybraniem danego ośrodka

Ośrodki kolonijne z basenem wciąż nie są czymś powszechnym, dlatego mając taki obiekt w swojej ofercie można się rzeczywiście wyróżnić i zwrócić na siebie uwagę rodziców, którzy poszukują dla dzieci kolonii o wyższym standardzie.

Ośrodek z własnym basenem i dobrym zapleczem noclegowym szybko może stać się hitem oferty organizatora turystyki dziecięcej i młodzieżowej, a już szczególnie wtedy, gdy dodatkowo znajduje się w atrakcyjnym miejscu.

Zapraszamy do współpracy z OW Relaks Międzybrodzie

OW Relaks Międzybrodzie to ośrodek kolonijny z basenem, a dokładnie z zespołem basenów, który stanowi jedną z głównych atrakcji naszego kompleksu. Stworzyliśmy dla naszych gości kąpielisko z systemem podgrzewania, na które składają się:

  • Pełnowymiarowy, 50-metrowy basen pływacki;
  • 20-metrowa zjeżdżalnia;
  • 15-metrowy basen dla dzieci ze zjeżdżalnią;

Zespół basenów jest usytuowany tuż obok domków i apartamentów, dzięki czemu goście OW Relaks Międzybrodzie mają do niego bezpośredni, wygodny dostęp. Podgrzewana woda umożliwia komfortową zabawę nawet przy gorszej pogodzie, gdy na zewnątrz panują niższe temperatury czy wieje silniejszy wiatr – to ogromna zaleta.

Sam kompleks basenowy jest przepięknie położony, tuż nad brzegiem urokliwego Jeziora Międzybrodzkiego. Wielokrotnie spotkaliśmy się z opinią, że niektórym gościom przywodzi to na myśl skojarzenia z najlepszymi centrami wakacyjnymi nad włoskim Jeziorem Garda.

Jeśli więc szukasz ośrodka kolonijnego z basenem, który może okazać się hitem Twojej oferty wyjazdów zorganizowanych dla dzieci i młodzieży, to już teraz zapraszamy do współpracy. Zapoznaj się z naszą ofertą, zapleczem sportowo-rekreacyjnym, doskonałą bazą noclegową o standardzie hotelowym, a następnie skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły – otrzymasz od nas indywidualną, niezobowiązującą ofertę.

Zachęcamy również do lektury innych artykułów, w których m.in. wyjaśniamy, dlaczego wycieczki dla szkół w OW Relaks Międzybrodzie są zawsze strzałem w dziesiątkę, a także podajemy 5 powodów, dla których warto wybrać się na wycieczkę szkolną do Międzybrodzia Żywieckiego i naszego ośrodka.