Ośrodek wczasowy na obóz i kolonie

Ośrodek wczasowy na obóz i kolonie: dlaczego warto wybrać Relaks Międzybrodzie?

Wybór ośrodka wczasowego na obóz i kolonie nie jest taką łatwą decyzją. Pod uwagę trzeba wziąć zarówno kwestie praktyczne (dojazd, lokalizację, infrastrukturę, standard bazy noclegowej), jak i względy bezpieczeństwa oraz atrakcje udostępnione młodym ludziom. Wszystko po to, aby wyjazd okazał się udany, a jego uczestnicy wrócili do domów uśmiechnięci od ucha do ucha.

Renomowanym i jednym z najchętniej wybieranych ośrodków wczasowych na obóz i kolonie jest Relaks Międzybrodzie. Co roku odwiedza nas około 4000 dzieci i młodzieży, co najlepiej świadczy o wysokim standardzie naszego obiektu. Potrzebujesz więcej argumentów, by zdecydować się właśnie na naszą ofertę? Poznaj najważniejsze atuty ośrodka Relaks Międzybrodzie.

Piękna, spokojna miejscowość turystyczna

Bardzo dobrym argumentem przemawiającym za wyborem naszego ośrodka wczasowego na obóz i kolonie jest to, że Relaks Międzybrodzie znajduje się w jednej z najpiękniejszych miejscowości województwa śląskiego: Międzybrodziu Żywieckim.

Miejscowość ta znajduje się około 15 kilometrów od Żywca i jest położona na południowym zboczu Góry Żar oraz wschodnim brzegu Jeziora Międzybrodzkiego. To przepiękna okolica, idealna do uprawiania turystyki pieszej czy rowerowej.

Z naszego ośrodka można podziwiać bajeczne widoki Beskidu Małego, wybrać się na całodzienną wycieczkę czy spędzić czas nad brzegiem jeziora, co jest szczególnie ważne w przypadku młodych ludzi, którzy mają za sobą cały rok w szkolnej ławce.

To warto wiedzieć

Jedną z największych atrakcji Międzybrodzia Żywieckiego jest możliwość zwiedzenia Elektrowni Szczytowo-Pompowej o mocy 500 MW, której urządzenia znajdują się we wnętrzu Góry Żar.

Miejscowość jest rajem dla fanów sportów wodnych, kąpieli w jeziorze czy wędkarstwa. W okolicy nie brakuje również atrakcyjnych miejsc, do których można się wybrać z młodymi ludźmi w ramach wycieczki i urozmaicenia kolonii czy obozu.

Komfortowa baza noclegowa

Tym, co wyróżnia Relaks Międzybrodzie na tle wielu innych ośrodków wczasowych specjalizujących się w goszczeniu obozów i kolonii, jest bardzo wysoki standard pobytu. Możemy śmiało napisać, że oferujemy standard hotelowy, oddając do dyspozycji młodych ludzi nowoczesne, wygodne pokoje z łazienkami.

Regularnie odświeżamy bazę naszego ośrodka, dzięki czemu możemy zagwarantować bardzo pozytywne doświadczenia z pobytu w OW Relaks Międzybrodzie. Jeśli szukasz ośrodka, który spełni nawet bardzo wygórowane oczekiwania młodych ludzi i ich rodziców, to nasza oferta z pewnością Cię nie rozczaruje.

Mnóstwo atrakcji dla dzieci i młodzieży w każdym wieku

Mocną stroną Relaks Międzybrodzie jest znakomita infrastruktura sportowa i rozrywkowa, znajdująca się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz kompleksu. Dzięki temu młodzi ludzie nie będą narzekać na nudę nawet w razie niepogody.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy takie atrakcje, jak m.in.:

  • Boisko wielofunkcyjne do koszykówki i siatkówki;
  • Boisko rekreacyjne do piłki nożnej;
  • Baseny letnie;
  • Sale wykładowe świetlicowe i zajęciowe;
  • Urządzenia animacyjne.

Wiele sposobów aktywnego spędzania czasu

Nasz ośrodek wczasowy jest idealnym wyborem dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży, szkół czy np. klubów sportowych, którym zależy na zapewnieniu młodym ludziom aktywnego wypoczynku. Sprzyja temu nie tylko infrastruktura obiektu, ale także fantastyczna okolica, z wieloma szlakami górskimi, jeziorem, pobliskim Żywcem i przede wszystkim zachwycającą przyrodą.

 

Kompleksowa organizacja pobytu

Oferta Relaks Międzybrodzie jest skierowana do dwóch grup klientów:

  1. Profesjonalnych biur specjalizujących się w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży (w tym wariancie udostępniamy nasz ośrodek do celów noclegowych i rekreacyjnych).
  2. Szkół językowych, szkół prywatnych czy klubów sportowych, które nie chcą odpowiadać za samą organizację wyjazdu i wolą powierzyć to zadanie doświadczonemu partnerowi.

Ta druga opcja jest szczególnie wygodna. Wybierając ją masz pewność, że wyjazd zostanie zorganizowany od A do Z, z dbałością o wszystkie szczegóły. Zapewniamy m.in. wykwalifikowaną kadrę opiekunów i animatorów, bogaty program obozu czy kolonii, mnóstwo zajęć dodatkowych, włącznie z np. zajęciami sportowymi czy językowymi i wiele więcej.

Gwarantowane bezpieczeństwo obozowiczów i kolonistów

Relaks Międzybrodzie to legalnie działający obiekt specjalizujący się w przyjmowaniu grup kolonijnych, obozowych, szkolnych etc. Jesteśmy wpisani do rejestru organizatorów turystyki województwa śląskiego. Kładziemy silny nacisk na kwestię bezpieczeństwa pobytu w naszym ośrodku, dbając o sprawność wszystkich urządzeń i elementów wyposażenia, również zapewniając całodobową opiekę nad naszymi gośćmi w ramach kompleksowej organizacji pobytu.

 

Smaczne i zdrowe posiłki

Jako renomowany ośrodek wczasowy na obóz i kolonie zapewniamy młodym ludziom całodzienne wyżywienie. Posiłki są przyrządzane ze świeżych produktów, urozmaicone, smaczne i pełnowartościowe. Na życzenie możemy przygotować menu dla dzieci mających specjalne potrzeby żywieniowe, na przykład dla alergików.

Wieloletnie doświadczenie

OW Relaks Międzybrodzie to jeden z najbardziej doświadczonych organizatorów turystyki dziecięcej i młodzieżowej w regionie. Od kilkunastu lat gościmy w naszym obiekcie kolonistów, obozowiczów, uczniów odpoczywających w ramach zielonej szkoły, zorganizowane wycieczki itp.

Jeśli szukasz sprawdzonego partnera w organizacji kolonii czy obozu, który cieszy się doskonałą opinią w branży turystyki dziecięcej i młodzieżowej, to jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Ośrodek Relaks Międzybrodzie to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej komfortowych obiektów specjalizujących się w turystyce dziecięcej i młodzieżowej w Polsce. Zapewniamy konkurencyjną, korzystną ofertę, duży wybór turnusów oraz inne formy pobytów – w tym zielone szkoły, kilkudniowe wycieczki szkolne czy zimowiska.

Już teraz zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do bezpośredniego kontaktu i rezerwowania pobytów.