Relaks Międzybrodzie: oto dlaczego cieszymy się opinią najlepszego kompleksu wypoczynkowego w Międzybrodziu Żywieckim

Międzybrodzie Żywieckie z roku na rok przyciąga coraz więcej turystów indywidualnych, jednak głównie stanowi popularny kierunek wyjazdów zorganizowanych dla dzieci i młodzieży. W Międzybrodziu wypoczywają uczniowie, koloniści i obozowicze. W dodatku jest to destynacja całoroczna – latem można tutaj m.in. uprawiać sporty wodne na Jeziorze Międzybrodzkim, natomiast zimą szaleć na nartach i snowboardzie w ośrodku narciarskim na Górze Żar w Beskidzie Małym.

Renomą najlepszego kompleksu wypoczynkowego w Międzybrodziu Żywieckim cieszy się OW Relaks Międzybrodzie. Dowiedz się, które atuty naszego ośrodka mają największy wpływ na tę opinię.

Wspaniała lokalizacja

Relaks Międzybrodzie to sprawdzony ośrodek kolonijny, którego wielkim atutem jest unikalna przyrodniczo lokalizacja. Nasz kompleks jest położony nad samym brzegiem przepięknego Jeziora Międzybrodzkiego oraz u podnóża Góry Żar w Beskidzie Niskim. To stwarza idealne warunki nie tylko do podziwiania widoków, ale też do aktywnego spędzania czasu – jesteśmy doskonałą bazą wypadową do organizowania wycieczek pieszych i rowerowych oraz zwiedzania regionu, w znacznej części wciąż nieodkrytego przez masową turystykę.

Wysoki standard pobytu

Szukając komfortowego ośrodka wczasowego na obóz i kolonie warto zainteresować się ofertą OW Relaks Międzybrodzie. Jesteśmy jednym z nielicznych kompleksów specjalizujących się w goszczeniu grup kolonijnych, który zapewnia hotelowy standard pobytu, w tym odnowione pokoje z prywatnymi łazienkami.

Warto podkreślić, że OW Relaks Międzybrodzie został zaprojektowany i wykonany stricte pod kątem potrzeb organizatorów turystyki dziecięcej i młodzieżowej, a przede wszystkim samych dzieci.

Mnóstwo atrakcji

Jesteśmy przekonani, że żaden młody człowiek nie będzie u nas narzekać na nudę. Zadbaliśmy o bardzo atrakcyjną bazę rekreacyjną, która zaspokoi oczekiwania i młodszych, i starszych dzieci.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy m.in.:

  • boisko wielofunkcyjne do koszyków i siatkówki;
  • boisko rekreacyjne do piłki nożnej;
  • baseny letnie;
  • sale wykładowe świetlicowe i zajęciowe;
  • urządzenia animacyjne;
  • zimą wyciąg narciarski.

Baseny!

Ośrodek kolonijny z basenem to coraz częstszy wybór organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży, a przede wszystkim samych kolonistów i ich rodziców. W OW Relaks Międzybrodzie zapewniamy naszym gościom bezpośredni dostęp do zespołu basenów, który składa się z:

  • pełnowymiarowego, 50-metrowego basenu pływackiego;
  • 20-metrowej zjeżdżalni;
  • 15-metrowego basenu dla dzieci ze zjeżdżalnią.

Co ważne, woda w basenach jest podgrzewana, dzięki czemu dzieci i młodzież mogą pływać czy po prostu pluskać się nawet w czasie gorszej pogody. Podkreślamy również bajeczne widoki z basenów na masyw Beskidu Niskiego oraz samo Jezioro Międzybrodzkie.

Przyjazna atmosfera – wizytówka naszego kompleksu wypoczynkowego w Międzybrodziu

OW Relaks Międzybrodzie to idealne miejsce na wycieczkę szkolną, zieloną szkołę, obóz, kolonie czy wyjazd na ferie, o czym decyduje nie tylko nowoczesne zaplecze, ale przede wszystkim atmosfera naszego ośrodka.

Staramy się, aby nasi goście czuli się u nas jak w domu, byli maksymalnie bezpieczni, mieli łatwy dostęp do wszelkich udogodnień, a w przypadku młodszych dzieci nie odczuwali tęsknoty za rodzicami.

Atmosferę naszego ośrodka tworzą również doświadczeni, zaangażowani opiekunowie i animatorzy, dzięki którym nawet krótki pobyt w OW Relaks Międzybrodzie jest niezapomnianym doświadczeniem.

Zapewniamy pełne zaplecze wypoczynkowe

Nasz ośrodek kolonijny jest bardzo chętnie wybierany zarówno przez szkoły publiczne i prywatne, jak i profesjonalnych organizatorów turystyki dziecięcej i młodzieżowej w Polsce, co wynika również ze znakomitego, kompletnego zaplecza OW Relaks Międzybrodzie.

Mamy na myśli nie tylko komfortową bazę noclegową i rekreacyjną, ale także smaczne, zdrowe, pełnowartościowe wyżywienie – w tym uwzględniające indywidualne potrzeby alergików. Tym samym możemy zadbać o praktycznie każdy aspekt dziecięcego wypoczynku.

Zachęcamy również do lektury innych artykułów poradnikowych, w których m.in. podpowiadamy, jak zorganizować wycieczkę szkolną krok po kroku oraz wyjaśniamy, ile trwa wyjazd na zieloną szkołę.