Sprawdzony ośrodek kolonijny

Sprawdzony ośrodek kolonijny? Oto dlaczego warto postawić na Relaks Międzybrodzie

Kolonie to wciąż najpopularniejsza forma zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży. Mnóstwo młodych ludzi wręcz czeka na możliwość wakacyjnego wyjazdu bez rodziców. Gwarancją udanego wypoczynku jest wybór odpowiedniego ośrodka kolonijnego, który musi zapewniać kolonistom komfortowe warunki, najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz dostęp do wielu atrakcji.

Wszystkie te kryteria spełnia Relaks Międzybrodzie, nowoczesny ośrodek kolonijny uwielbiany przez dzieci. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Kolonie w Międzybrodziu Żywieckim

Relaks Międzybrodzie to ośrodek kolonijny położony w Międzybrodziu Żywieckim, czyli urokliwej miejscowości, w której startuje słynna Pętla Beskidzka. To jeden z najatrakcyjniejszych zakątków w regionie Śląska, co roku przyciągający wielu turystów szukających wypoczynku w ciszy, blisko natury i w przepięknych okolicznościach przyrody Beskidu Małego.

Międzybrodzie Żywieckie znajduje się w odległości zaledwie 15 kilometrów od Żywca i leży na południowym zboczu Góry Żar oraz na wschodnim brzegu Jeziora Międzybrodzkiego. Wiele osób nie zna tego regionu Polski, nie zdając sobie sprawy z tego, że jest turystyczną perełką naszego kraju i znakomitą alternatywą dla przepełnionych, gwarnych i zadeptanych kurortów nad morzem czy w górach.

To warto wiedzieć

Kolonie w Międzybrodziu Żywieckim to znakomita propozycja przede wszystkim dla młodych ludzi preferujących aktywny wypoczynek, żądnych przygody i ceniących sobie wypoczynek w bezpośrednim otoczeniu niemal dziewiczej natury.

Kilka faktów na temat naszego ośrodka kolonijnego

Relaks Międzybrodzie to ceniony ośrodek kolonijny, w którym co roku spędza wakacje lub wycieczki około 4000 dzieci z całej Polski. Do naszych najważniejszych atutów zaliczymy:

 • Niepowtarzalną lokalizację nad brzegiem Jeziora Międzybrodzkiego, w bezpośredniej bliskości Beskidu Małego;
 • Mnóstwo atrakcji dla dzieci w każdym wieku;
 • Nowoczesną, komfortową bazę noclegową o standardzie hotelowym;
 • Atrakcyjną okolicę, która sprzyja wycieczkom zorganizowanym, niezależnie od pogody;
 • Baseny kąpielowe;
 • Przystań wodną;

Wszystkie te atuty sprawiają, że jesteśmy bardzo chętnie wybieranym ośrodkiem kolonijnym nie tylko przez organizatorów turystyki dziecięcej i młodzieżowej, ale także dyrektorów szkół czy klubów sportowych bezpośrednio decydujących się na naszą ofertę kolonijną.

 

 

To warto wiedzieć

Do współpracy zapraszamy nie tylko biura specjalizujące się w organizacji kolonii i obozów, ale także m.in. kluby sportowe, szkoły językowe, szkoły powszechne i prywatne, gminne ośrodki kultury itp.

Nowoczesna baza noclegowa

Relaks Międzybrodzie to komfortowy ośrodek kolonijny, który zapewnia bardzo dobry standard pobytu. Nasza baza noclegowa zaprojektowana z myślą o wypoczynku dzieci i młodzieży. Dzięki temu rodzice nie muszą się obawiać, że ich pociechy będą niezadowolone z warunków panujących w ośrodku – gwarantujemy, że wrócą do domów z bardzo szerokimi uśmiechami na twarzach!

Smaczne, zdrowe wyżywienie

Nasz ośrodek kolonijny dba nie tylko o komfortowy wypoczynek młodych ludzi, ale także o ich potrzeby żywieniowe. Zapewniamy smaczne, pełnowartościowe i zdrowe posiłki, mogąc również dopasować menu do specjalnych potrzeb dietetycznych – na przykład alergików.

Pełne wyżywienie na terenie ośrodka to zdecydowanie najkorzystniejsze rozwiązanie, tak pod kątem praktycznym (oszczędność czasu, gwarantowana jakość posiłków), jak i ekonomicznym.

Przepiękna lokalizacja

Jednym z głównych powodów, dla których tak wielu organizatorów wybiera nasz ośrodek kolonijny, jest jego fantastyczne położenie. Dla niektórych osób sporym zaskoczeniem jest fakt, że region województwa śląskiego może być tak atrakcyjny turystycznie.

Nasz ośrodek oferuje wręcz unikalną lokalizację, ponieważ z jednej strony mamy bezpośredni dostęp do jeziora, a z drugiej otaczają nas piękne góry Beskidu Małego. Urokliwe widoki zachęcają do wycieczek i lepszego poznania okolicy, która ma wiele do zaoferowania – zwłaszcza osobom preferującym aktywny wypoczynek.

 

Mnóstwo atrakcji

Od ośrodków kolonijnych oczekuje się dziś zapewnienia młodym ludziom dostępu do wielu atrakcji, zarówno sportowych, jak i typowo wypoczynkowych. Już dawno minęły czasy, kiedy koloniści zadowalali się kawałkiem pola do gry w piłkę nożną, plażą i możliwością kąpieli w jeziorze czy w morzu.

Wiedząc o tym zadbaliśmy o przygotowanie bardzo atrakcyjnego zaplecza młodzieżowych rozrywek. W naszym ośrodku kolonijnym do dyspozycji są takie atrakcje, jak:

 • Boisko wielofunkcyjne do koszyków i siatkówki;
 • Boisko rekreacyjne do piłki nożnej;
 • Baseny letnie;
 • Sale wykładowe świetlicowe i zajęciowe;
 • Urządzenia animacyjne.

To warto wiedzieć

Relaks Międzybrodzie to również idealna destynacja na zimowisko – do dyspozycji naszych gości oddajemy m.in. wyciąg narciarski.

Rodzinna atmosfera

Nasz ośrodek kolonijny jest bardzo wysoko oceniany przez rodziców, a przede wszystkim samych kolonistów, co jest zasługą również niepowtarzalnej atmosfery tworzonej przez doświadczonych, zaangażowanych animatorów i opiekunów.

Dbamy o to, aby każdy kolonista czuł się u nas jak w domu, mogąc w pełni skupić się na wypoczynku, ładowaniu baterii przed powrotem do szkoły i przywożąc ze sobą mnóstwo wspaniałych wspomnień. Rodzinna atmosfera jest tym, czego potrzebują dzieci i nastolatkowie, zawsze trochę tęskniący za rodzicami.

Zapraszamy na wakacje do ośrodka kolonijnego Relaks Międzybrodzie

Już teraz zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na najbliższy sezon, która jest bardzo konkurencyjna pod względem cenowym – zwłaszcza biorąc pod uwagę wysoki standard ośrodka kolonijnego i dostępność atrakcji.

Naszą ofertę kierujemy i do organizatorów turystyki dziecięcej i młodzieżowej, i do partnerów, którzy sami nie zajmują się organizacją, natomiast szukają pięknego ośrodka kolonijnego zapewniającego pełną obsługę pobytu.