Projekt UE - PROW

                                                                                               

Karol Strąg prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą KAROL STRĄG FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA STRAG planuje realizować projekt pn.: "Poszerzenie oferty turystycznej przedsiębiorstwa poprzez wprowadzenie całorocznych, innowacyjnych atrakcji aktywnych oraz modernizację wyposażenia hotelowego i restauracyjnego" realizowanego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.2. "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju loklanego kierowanego przez społeczność" z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zadanie będzie realizaowane na terenie Kompleksu Wypoczynkowego Relaks, położonego w Międzybrodziu Bialskim, przy ulicy Sportowej 20.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.